Business Information Solutions Sp. z o.o.

eprzychodnia.org.pl

  • Wyszukiwanie informacji o placówkach NZOZ - kliknij na przycisk "szukaj" w menu głównym a następnie zaznacz "szukaj instytut". Tutaj możesz ograniczyć obszar poszukiwania do powiatu, lub nazwy instytutu. Po odszukaniu interesującego Cię instytutu możesz sprawdzić mapkę dojazdu do instytutu, dane teleadresowe, sprawdzić świadczone przez nich usługi oraz lekarzy przyjmujących w instytucie.
  • Wyszukiwanie informacji o lekarzach i usługach świadczonych w placówkach - kliknij na przycisk "szukaj" w menu głównym a następnie kliknij na "szukaj usługę" lub "szukaj lekarza". Możesz określić jakiej specjalizacji poszukujesz, lub jakiego instytutu interesują Cię usługi i lekarze.
  • Zdalną rejestrację do lekarza i na usługę - jeśli znajdziesz interesującą Cię usługę lub lekarza o poszukiwanej specjalizacji możesz srpóbować się zarejestrować do niego zdalnie. Usługa zdalnej rejestracji dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników (by utworzyć sobie konto naciśnij przycisk "nowy użytkownik"). By dokonać rejstracji placówka musi również wcześniej uruchomić tą usługę poprzez wygenerowanie kalendarza przyjęć. Zdalna rejestracja pozwala na wskazanie interesującego nas terminu oraz godziny wykonania usługi (lub wizyty u lekarza). Po zatwierdzeniu tego zgłoszenia przez placówkę otrzymasz potwierdzenie mailem na adres wskazany przy rejestracji.