Business Information Solutions Sp. z o.o.

Retail & logistic

W naszym portfolio znajduje się również outsourcing Systemu G.O.L.D 

 

Jesteśmy oficjalnym partnerem producenta oprogramowania G.O.L.D  firmy Aldata Solutions, lidera na rynku zintegrowanych systemów informatycznych do zarządzania procesami gospodarczymi w logistyce i dystrybucji, jak również optymalizacji transportu.

 

W zakresie technologii współpracujemy z IBM i Oracle

Mamy status niezależnej prywatnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością świadczącej usługi konsultingowe i programistyczne będące wynikiem wyjścia naprzeciw potrzebom klientów. Nasi konsultanci zdobyli doświadczenie przy wdrożeniach systemu G.O.L.D.â w międzynarodowych firmach:

 

·        Ahold Polska,

 

·        Tesco Europe,

 

·        Domy Towarowe Centrum,

 

·        EMPiK,

 

·        Geant Polska,


 

·        Leader Price,

 

·        Elea Polska (d.Billa)

 

Nasze podejście do realizowanych projektów zakłada pełen indywidualizm i nieszablonowość przy jednoczesnej sprawdzonej i bezpiecznej dla zleceniodawcy metodologii wdrożenia zakładającej wieloetapowość i kilkustopniową kontrolę jakości.

 

Cechuje nas profesjonalizm, którego przejawem jest wysoki poziom świadczonych przez nas usług, owocujący obustronnym zadowoleniem i pozwalający naszym usługodawcom uzyskiwać przewagę konkurencyjną, jak również osiągać lepsze wyniki finansowe. Gwarantujemy przydzielenie do projektu odpowiednich pod względem ilości i jakości zasobów ludzkich zapewniających kompleksowość i terminowość realizacji zleceń oraz partnerskie warunki współpracy.