Business Information Solutions Sp. z o.o.

IV tura rekrutacji - szczegóły


Business Information Solutions Sp. z o.o. ogłasza nabór na kursy języka migowego i szkolenia komputerowe dla osób pracujących z terenu województwa małopolskiego (szkolenia komputerowe przeznaczone są tylko dla osób niepełnosprawnych) w ramach projektu "Szansa na sukces w świecie ciszy" realizowanego w partnerstwie z Polskim Związkiem Głuchych, Oddział Małopolska. Projekt "Szansa na sukces w świecie ciszy" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII: Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1: Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1: wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw. 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.
Dokumenty rekrutacyjne dostępne na stronie internetowej lub w biurze projektu: Al. Krasińskiego 1-3/lok. 607, 31-111 Kraków (DH Jubilat).
Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście lub drogą pocztową od 29.08.2013 do 12.09.2013 do godziny 15:00. 
Informacje o zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie zostaną przekazane bezpośrednio zainteresowanym drogą mailową lub telefoniczną.  

Wszystkie dodatkowe informacje dostępne są w biurze projektu, pod numerem telefonu: 725 429 905 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Dokumenty rekrutacyjne: